Děkujeme, že nám pomáháte stavět základy Argumentu

Rádi bychom poděkovali všem našim čtenářům za pomoc, kterou nám poskytují v prvních krůčcích našeho společného projektu.

Děkujeme všem dárcům, kteří nám už poslali první peněžní dary. Vážíme si každého z nich. Jsme webové médium, které se bez podpory zdola neobejde. Neplatí nás žádné granty a ani milionáři. Chceme být médium postavené zdola, ale nezůstávat na okraji.

Děkujeme také těm čtenářům, kteří nám v prvních krocích poskytli dobrovolnou pomoc. Ať se týkala výpomoci s korekturami textů, nebo s nabídkou pomoci s překlady.

A naše velké díky patří naším prvním autorům, kteří stejně nezištně poskytli a poskytují Argumentu svoje články, svojí erudici a znalosti.

Jenom za prvních 14 dní naší existence jsme pro Vás vydali celkem 10 analýz, 11 komentářů a na 56 nejrůznějších zpráv. Oslovilo Vás přitom už celkem 16 různých autorů. Věříme, že je to jenom začátek!

A děkujeme také za to, že nás čtete, naše texty dál sdílíte a diskutujete o nich.

Pro všechny zájemce o podporu našeho projektu připomínáme, že nás můžete finančně podpořit via Fio Banka na číslo účtu 2101132773/2010.

A také pomocí Pay Pal účtu zde .

Další informace o financování našeho projektu najdete zde.

 

(Ilustrační obrázek: autor: Daniel R. Blume, zdroj: Wikipedia Commons)

Dočetli jste jeden z našich článků? Nezapomínejte, prosíme, na dobrovolné předplatné, které je příspěvkem k další nezávislosti a na fungování !Argumentu a také investicí do jeho budoucnosti. Více o financování zdola se dozvíte zde.