Argument oslavil první měsíc fungování. Děkujeme

Před měsícem jsme rozjeli naše stránky na čistě dobrovolnickém základě. Za poslední měsíc jsme Vás oslovili celkem 21 analýzami, 23 komentáři od celkem 21 různých autorů. Vydali jsme pro Vás celkem 137 nejrůznějších zpráv.

Jsme rádi, že jste s námi a že nám pomáháte náš projekt společně budovat od úplných základů.  Argument děláme pro Vás a s Vámi a potřebuje Vaši pomoc a podporu.

Děkujeme za veškerou projevenou pomoc a podporu, kterou jsme od Vás dostali za prvním měsíc fungování – ať už jde o pomoc s korekturami textů, s překlady a se zdroji, ale také o finanční podporu. Velký dík patří všem našim autorům za jejich nezištnou spolupráci, kterou Argumentu zatím poskytli. První reakce jsou pro Argument a jeho tým velkou nadějí a „nakopnutím“ do budoucna.

Žádný projekt se neobejde bez finanční podpory. Nevlastní  a nestojí za námi nás milionáři či mediální korporace, nejsme závislí na grantech a politických stranách. Zdrojem naší nezávislosti jsou jen dobrovolní přispěvatelé-čtenáři. O tom, jak nás můžete podpořit se dočtete zde.

Svým darem přispíváte na provoz, investujete do budoucnosti projektu a dáváte mu možnost se dál rozvíjet a růst. Protože Vám můžeme slíbit, že toto je jenom začátek.

Pokud se Vám naše články a styl líbí, sdílejte naše články, šiřte o nás informace dále mezi své známé  a přátele. Děkujeme.

Redakce Argumentu

 

Dočetli jste jeden z našich článků? Nezapomínejte, prosíme, na dobrovolné předplatné, které je příspěvkem k další nezávislosti a na fungování !Argumentu a také investicí do jeho budoucnosti. Více o financování zdola se dozvíte zde.