Orbán vyhlásil střední a východní Evropu za zónu bez migrantů

Kurier.at. Rakouský Kurier informuje o aktuálním projevu maďarského premiéra Viktora Orbána.

Při projevu v Budapešti vyhlásil maďarský premiér Orbán východní a střední Evropu za „zónu bez migrantů.“ EU a někteří její nejdůležitější členské státy jsou v zajetí „impéria spekulanta.“ Tato tajemná finanční moc „nadělila aktuální přesun národů, miliony migrantů, invazi nových příchozích.“

Tento plán byl ukut tak, aby se z Evropy vytvořil smíchaný kontinent. Orbán také dodal, že jen země Visegrádu tomu kladou odpor. Tyto země totiž odmítají kvóty k rozdělování žadatelů o azyl.

Ve své řeči Orbán ani jednou nezmínil jméno amerického miliardáře George Sorose, který mimo jiné podporuje také organizace, které pomáhají uprchlíkům.

Momentálně běží dotazníková akce vlády, která se týká „Sorosova plánu.“ Ten je podle Orbána založen na tom, že chce zaplatit Evropu uprchlíky z Asie a Afriky, aby zničil křesťanskou a národní identitu národů.

Dočetli jste jeden z našich článků? Nezapomínejte, prosíme, na dobrovolné předplatné, které je příspěvkem k další nezávislosti a na fungování !Argumentu a také investicí do jeho budoucnosti. Více o financování zdola se dozvíte zde.