Veselé Vánoce od !Argumentu

Malé vánoční přání od redakčního dua časopisu !Argument všem čtenářkám a čtenářům i našim autorkám a autorům.

Milé čtenářky a milí čtenáři,

milé autorky a milí autoři,

letošní vánoční svátky jsou za dveřmi, takže bychom Vám všem chtěly za naše redakční duo popřát krásné svátky, hodně pohody a vánočního klidu.

Jsme obě rády, že toto přání můžeme poslat dále prostřednictvím našeho projektu, který brzy bude slavit svoje první narozeniny. Těší nás, že nás čtete, že nás podporujete, že k nám píšete Vaše články, že jste shovívaví k našim nedostatkům a že se společně se můžeme dělit o nové poznatky a informace, různé úhly pohledu a hledat a objevovat tak pravdu. V současných skromných podmínkách to není ten nejjednodušší úkol, ale jak se říká per aspera ad astra (přes překážky ke hvězdám).

Vánoce jsou svátky klidu, míru a rodinné pohody, takže v nejbližších dnech tomu bude odpovídat i obsah našeho časopisu. V plné síle se k Vám vrátíme po svátcích 27. prosince.

Veselé Vánoce všem!

Ilona a Veronika

 

P.S. Jako ilustrační obrázek Vám všem posílá Veronika pozdrav ze zimního, zasněženého Finska pro některé aspoň jako upomínku na bílé Vánoce.

Dočetli jste jeden z našich článků? Nezapomínejte, prosíme, na dobrovolné předplatné, které je příspěvkem k další nezávislosti a na fungování !Argumentu a také investicí do jeho budoucnosti. Více o financování zdola se dozvíte zde.