Veselé Vánoce a hodně štěstí v novém roce od !Argumentu

Od redakce: Publikujeme naše redakční přání pro všechny naše příznivce, čtenáře, autory a spolupracovníky.

Milé čtenářky, milí čtenáři,

také letos bychom Vám popřály krásné vánoční svátky a hodně zdaru, zdraví a štěstí do celého nového roku 2019.

S přáním krásných Vánoc a úspěšného nového roku 2019 se ale obracíme také na naše kolegy, celý autorský tým několika desítek lidí, který nám nezištně pomáhá v tom, aby náš webový časopis mohl existovat, dále rostl a nabízel různá témata a různé úhly pohledu. Last but not least, přejeme veselé Vánoce a všechno nejlepší do nového roku našim dvěma dobrovolným korektorkám, paní Mirce a paní Sabině, které nám skoro denně ve svém volném čase pomáhají zlepšovat jazykovou stránku stovek našich rešerší z několika světových jazyků. Dělají ale mnohem více, než že odstraňují naše překlepy a „babylonismy“ (anglismy, rusismy, germanismy apod.). Připravují pro nás také zpravodajské texty nebo rešerše článků, které obohacují náš obsah.

Vážíme si toho, že si nacházíme věrné čtenáře, věrné předplatitele a také toho, že se můžeme opřít a spolehnout na autorský a korektorský tým, který do života postupně uvádí myšlenku nezávislého média zdola, které existuje a vzniká díky dobrovolné péči společenství čtenářů a autorů, nespoléhá se na komerční nástroje existence, institucionální podporu a není ničím soukromým majetkem.

Vánoční svátky jsou svátky klidu a rodinné pohody, takže tuto tradici jako jediný čas v roku dodržíme i na !Argumentu a na plné vydání se můžete těšit 27. prosince 2018. Nicméně na Štědrý večer jsme pro naše čtenáře přichystali (nejen my dvě) jeden dárek pod stromeček v podobě nové e-knihy esejů a komentářů Ivo Šebestíka. V novém roce 2019 se můžete těšit na další novinky našeho obsahu.

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2019!

Ilona a Veronika, redakce časopisu !Argument

Dočetli jste jeden z našich článků? Nezapomínejte, prosíme, na dobrovolné předplatné, které je příspěvkem k další nezávislosti a na fungování !Argumentu a také investicí do jeho budoucnosti. Více o financování zdola se dozvíte zde.