Analytické oko !Argumentu: Americká obchodní politika

V Ósace začal další summit dvaceti největších ekonomik světa, skupiny G20. Problém americké obchodní ekonomiky je tak znovu a stále na stole, takže ho našim čtenářům připomínáme v pořadu Ilony Švihlíkové.

Ilona Švihlíková rozebrala ve druhém díle analytického pořadu !Argumentu otázku americké obchodní politiky a probíhající obchodní válku. Jaké jsou motivy, nástroje, kontext a předpokládané důsledky této politiky? A jak moc ovlivní naší budoucnost?


Na tomto místě chceme poděkovat všem našim předplatitelům, kteří solidárně !Argumentu pomáhají existovat. Nový multimediální obsah vzniká díky jejich podpoře. Nezapomínejte, že nezávislé médium je nezávislé a může fungovat jenom díky ochotě jeho čtenářů ho podpořit ideálně pravidelnou částkou podle vlastních možností. Nezůstávejte, prosíme, stranou a pasivní.

 

Dočetli jste jeden z našich článků? Nezapomínejte, prosíme, na dobrovolné předplatné, které je příspěvkem k další nezávislosti a na fungování !Argumentu a také investicí do jeho budoucnosti. Více o financování zdola se dozvíte zde.