Letní čtení !Argumentu: e-kniha Ivo Šebestíka z naší edice

Připomínáme našim čtenářům k letnímu začtení knihu esejí a komentářů Ivo Šebestíka, která patří do naší edice elektronických knih.

Kniha vznikla jako projekt solidární, který není zaměřený na zisk a ziskovost, proto je také ke stažení zdarma, i když její vznik doprovázely (kromě obrovského dílu práce, kterou odvedl sám autor) nevyhnutelné náklady. Pokud tuto naši snahu považujete za smysluplnou a kniha se Vám líbí, prosíme o zvážení finanční podpory podle Vašeho vlastního uvážení. V projektu chceme v budoucnosti pokračovat.

Knihu esejů a komentářů Ivo Šebestíka si můžete stáhnout zde: Eseje a komentáře (Ivo Šebestík).

Naše další e-knihy:

Jan Kondrys a Ondřej Krátký

Oskar Krejčí

!Argument pro Vás vychází denně a nabízí zprávy, trendy a komentáře nejrůznějšího zaměření. Vedle vlastních e-knih jsme začali pilotně připravovat také naši vlastní multimediální platfotmu. Všechno díky podpoře zdola, od našich čtenářů, kteří se tak na rozvoji média přímo podílejí. Více o financování se dočtete zde. Vaše podpora je důležitá a viditelná. Děkujeme.

Dočetli jste jeden z našich článků? Nezapomínejte, prosíme, na dobrovolné předplatné, které je příspěvkem k další nezávislosti a na fungování !Argumentu a také investicí do jeho budoucnosti. Více o financování zdola se dozvíte zde.