Podcasty !Argumentu: Ilona Švihlíková: Týden podle !Argumentu

Podcast: V novém pořadu k poslechu se ekonomka Ilona Švihlíková bude věnovat tomu hlavnímu v uplynulém týdnu a měsíci. !Argument rozšiřuje svou multimédiální oblast.

Milé čtenářky a milí čtenáři,

rozjíždíme nový multimediální formát – podcasty. Umožní nám  oslovovat Vás také mluveným slovem. Prosíme, berte zatím naše podcasty s rezervou. Vznikají svépomocí – s nulovými náklady za odborné služby. Tento podcast je prvním podcastem v nové řadě a bude trpět určitými chybami a nedostatky. Budeme Vám vděčni za toleranci. Problémy se budeme snažit postupně odstraňovat. Pokud nás chcete v této aktivitě podpořit, tak to lze učinit formou dobrovolného předplatného. Předplatné nám pomáhá udržet se nad vodou, ale také se dál rozvíjet. Děkujeme.

O čem bude Ilona Švihlíková dnes hovořit: Jaké novinky přinesl letošní Davos? Jak je to s očekávaným růstem cen zlata? Co přinesly stranické konference hned několika politických stran v Česku? A kdo se stal nositelem dvou nových „cen“ Týdnu podle !Argumentu – tedy, borcem týdne a naopak lůzrem týdne?

Příjemný poslech!

 

Dočetli jste jeden z našich článků? Nezapomínejte, prosíme, na dobrovolné předplatné, které je příspěvkem k další nezávislosti a na fungování !Argumentu a také investicí do jeho budoucnosti. Více o financování zdola se dozvíte zde.