Podcasty !Argumentu: Veronika Sušová-Salminen: Odchází Putinova „šedá eminence“ z Kremlu?

Podcast: Veronika Sušová-Salminen se tentokrát podívala na ohlášený, ale nejasný odchod  píárového mága Vladislava Surkova z Kremlu. Jedná se o skutečnost, nebo další Surkovovo píár?

Milé čtenářky a milí čtenáři,

rozjíždíme nový multimediální formát – podcasty. Umožní nám Vás oslovovat nově mluveným slovem. Prosíme, berte zatím naše podcasty s rezervou. Vznikají svépomocí – s nulovými náklady za odborné služby. Pokud nás chcete v této aktivitě podpořit, tak to lze učinit formou dobrovolného předplatného. Předplatné nám pomáhá udržet se nad vodou, ale také se dál rozvíjet. Umožňuje nám také nabízet bezplatný obsah, a to navzdory současnému trendu placeného vstupu.

V dnešním podcastu se ještě podíváme do zákulisí ruské politiky. Kdo je vlastně „šedá eminence“ Vladimira Putina Vladislav Surkov a jakou roli hrál před rokem 2011 a po roce 2011? Opravdu odchází, nebo se jedná jen o určité vysílání signálů? Existuje souvislost mezi Surkovovým možná odchodem a  ústavními a personálními změnami, které Vladimir Putin začal po 15. lednu?

Příjemný poslech!

Ilustrační foto: Autor – Kremlin.ru, CC BY 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=19256013

 

Dočetli jste jeden z našich článků? Nezapomínejte, prosíme, na dobrovolné předplatné, které je příspěvkem k další nezávislosti a na fungování !Argumentu a také investicí do jeho budoucnosti. Více o financování zdola se dozvíte zde.