Podcasty !Argumentu: Ilona Švihlíková: Týden podle !Argumentu 2

Podcast: Ilona Švihlíková ve svém pravidelném pořadu shrnuje to hlavní, co přinesl uplynulý týden doma i v zahraničí.

Milé čtenářky a milí čtenáři,

rozjíždíme nový multimediální formát – podcasty. Umožní nám  oslovovat Vás také mluveným slovem. Prosíme, berte zatím naše podcasty s rezervou. Vznikají svépomocí – s nulovými náklady za odborné služby. To je také důvod, proč naše podcasty nemohou mít optimální kvalitu. Problémy se budeme snažit postupně odstraňovat. Pokud nás chcete v této aktivitě podpořit, tak to lze učinit formou dobrovolného předplatného. Předplatné nám pomáhá udržet se nad vodou, ale také se dál rozvíjet. Představuje cestu, jak fungovat bez placeného obsahu a bez reklam. Děkujeme.

O čem bude Ilona Švihlíková dnes hovořit? Hlavními tématy budou: epidemie koronaviru a některé její důsledky, Trumpův plán pro palestinský stát, italské regionální volby nebo nápady českého ministerstva financí ohledně další penzijní reformy. Zjistíte také kdo se stal nositelem dvou „cen“ Týdnu podle !Argumentu – tedy, borcem týdne a naopak lůzrem týdne.

Příjemný poslech!

Dočetli jste jeden z našich článků? Nezapomínejte, prosíme, na dobrovolné předplatné, které je příspěvkem k další nezávislosti a na fungování !Argumentu a také investicí do jeho budoucnosti. Více o financování zdola se dozvíte zde.