Podcasty !Argumentu: Ilona Švihlíková: Koronavirus mění vše. Co to znamená pro Česko?

Podcast: Ilona Švihlíková přináší nový seriál, který se bude zabývat hlavně ekonomickými dopady pandemie koronaviru. V prvním díle se zaměřuje na českou ekonomiku a na kroky, které před ní stojí.

Milé čtenářky a milí čtenáři,

nově nabízíme nový a doplňující formát našeho obsahu – podcasty. Prosíme, berte zatím naše podcasty s rezervou. Vznikají svépomocí – s nulovými náklady za odborné služby. Pokud nás chcete v této aktivitě podpořit, tak to lze učinit formou dobrovolného předplatného. Předplatné nám pomáhá udržet se nad vodou, ale také se dál rozvíjet. Umožňuje nám také nabízet bezplatný obsah, a to navzdory současnému trendu placeného vstupu. Vaše pomoc je velmi důležitá pro existenci časopisu. Děkujeme, že jste solidární.

O čem bude Ilona Švihlíková hovořit?

Pandemie koronaviru změní světové hospodářství i českou ekonomiku. Jaké by měly být první bezprostřední protikrizové kroky české vlády? Jaké nástroje existují v oblasti pomoci podnikatelům, firmám a OSVČ? Proč se zaměřit na udržení kupní síly? A proč je volat po nízkém deficitu v době krize hloupost.

Koronavirus mění vše – aspoň v oblasti ekonomiky a ekonomické propojenosti. Tématy nejbližší budoucnosti budou pro Česko: ekonomická odolnost a suverenita, zachování vlastního manévracího prostoru. Krize představuje vždy okno příležitosti, které bychom měli využít.

Příjemný poslech!

Dočetli jste jeden z našich článků? Nezapomínejte, prosíme, na dobrovolné předplatné, které je příspěvkem k další nezávislosti a na fungování !Argumentu a také investicí do jeho budoucnosti. Více o financování zdola se dozvíte zde.