Ilona Švihlíková: Týden podle !Argumentu 39: Vláda ruší vše, co dělala poslední tři roky, a naplňuje program ODS Modrá šance

Podcast: Ilona Švihlíková se ohlíží za událostmi minulého týdne v Česku i v zahraničí. Dnes o celé řadě témat z ekonomiky i politiky od Skotska přes Náhorní Karabach až na Staroměstské náměstí…

Milé čtenářky a milí čtenáři,

podcasty se staly už nedílnou součástí našeho obsahu. Vznikají stále svépomocí – s nulovými náklady za odborné služby. Přesto jsou výsledkem naší práce a věnujeme jim čas i péči. Pokud nás chcete v této aktivitě a v celé naší práci podpořit, tak to lze učinit formou dobrovolného předplatného. Předplatné nám pomáhá udržet se nad vodou, ale také se dál rozvíjet. Umožňuje nám také nabízet bezplatný obsah, a to navzdory současnému trendu placeného vstupu. Vaše pomoc je velmi důležitá pro existenci časopisu. Děkujeme, že jste solidární.

V dnešním podcastu…

V dnešním pořadu na posluchače čeká celá řada témat, která přehledně ukazují na to nejdůležitější za uplynulý týden. K aktuálním tématům tak patří například kvalita dnešních elit a proč země, které si poradily s pandemií, nejsou ze západě. Čeká nás nové a nekontrolované jaderné zbrojení? Nechybí také ekonomické zprávy ze světa, malý covidový update a téma Náhorního Karabachu.

Z českých témat podcast hodnotí nová opatření vlády Andreje Babiše proti šíření Covidu-19 a další vládní kroky jako je třeba faktické zrušení EET. S jakými nápady naproti tomu přišla opozice? Uslyšíte i téma konec výroby lentilek v ČR a v dnešním podcastu se mluví také o nedělní demonstraci na Staroměstském náměstí nebo o odborářském pohledu na připravovaný státní rozpočet a o dalších ekonomickcý zprávách z Česka. Zkrátka, o všem co by Vám nemělo ujít za minulý týden!

Příjemný poslech! (Na Youtube: zde)

Dočetli jste jeden z našich článků? Nezapomínejte, prosíme, na dobrovolné předplatné, které je příspěvkem k další nezávislosti a na fungování !Argumentu a také investicí do jeho budoucnosti. Více o financování zdola se dozvíte zde.