Jozef Ftorek v rozhovoru pro !Argument: Chybí nám mediální autorita. Veřejnoprávní média ji nemají

Rozhovor: S media lektorem Jozefem B. Ftorkem jsme se podívali na otázku médií v době pandemie i na to, jak česká vláda zvládá krizovou komunikaci a jakou roli hraje (ne)důvěra a absence autorit. 

Milé čtenářky a milí čtenáři,

podcasty se staly už nedílnou součástí našeho obsahu a dnes nabízíme i možnost sledovat rozhovor prostřednictvím videa.Podcasty i naše videa vznikají stále svépomocí – s nulovými náklady za odborné služby. Přesto jsou výsledkem naší práce a věnujeme jim čas i péči. Pokud nás chcete v této aktivitě a v celé naší práci podpořit, tak to lze učinit formou dobrovolného předplatného. Předplatné nám pomáhá udržet se nad vodou, ale také se dál rozvíjet. Umožňuje nám také nabízet bezplatný obsah, a to navzdory současnému trendu placeného vstupu. Vaše pomoc je velmi důležitá pro existenci časopisu. Děkujeme, že jste solidární.

V dnešním podcastu…

V novém rozhovoru s medialektorem Jozefem B. Ftorkem hovoříme o mediální komunikaci v časech pandemie. Jak zvládá vláda krizovou komunikaci? O čem svědčí kauza exministra Prymuly? Jakou roli sehrávají odborníci v médiích? Jak se dívat na roli nových médií a sociálních sítí?

Příjemný poslech ve formě podcastu a také ve videoformátu na našem kanálu YouTube zde.

Dočetli jste jeden z našich článků? Nezapomínejte, prosíme, na dobrovolné předplatné, které je příspěvkem k další nezávislosti a na fungování !Argumentu a také investicí do jeho budoucnosti. Více o financování zdola se dozvíte zde.