Novinka: Informační smršť !A je multimediální přehled zpráv a trendů

Podcast: Multimediální nekomentovaný přehled zpráv a trendů za uplynulý týden budeme pilotně připravovat během měsíce února. V pěti minutách uslyšíte to hlavní z našeho zpravodajství.

Milé čtenářky a milí čtenáři,

podcasty se staly už nedílnou součástí našeho obsahu. Vznikají stále svépomocí – s nulovými náklady za odborné služby. Přesto jsou výsledkem naší práce a věnujeme jim čas i péči. Pokud nás chcete v této aktivitě a v celé naší práci podpořit, tak to lze učinit formou dobrovolného předplatného. Předplatné nám pomáhá udržet se nad vodou, ale také se dál rozvíjet. Umožňuje nám také nabízet bezplatný obsah, a to navzdory současnému trendu placeného vstupu. Vaše pomoc je velmi důležitá pro existenci časopisu. Děkujeme, že jste solidární.

O formátu

Týdenní přehled zpráv a trendů !Argumentu v pilotním vydání. Nestihli jste si všechno přečíst? V pěti minutách se v podcastové podobě dozvíte to hlavní. A další hlubší informace a jejich souvislosti pak najdete na našem webu.

Erratum: ve zprávě o utajené dohodě mezi SRN a USA má být místo miliardy dolarů miliarda eur. Děkujeme za pochopení.

Také na YouTube ZDE.

Dočetli jste jeden z našich článků? Nezapomínejte, prosíme, na dobrovolné předplatné, které je příspěvkem k další nezávislosti a na fungování !Argumentu a také investicí do jeho budoucnosti. Více o financování zdola se dozvíte zde.