Seznam autorů

Všichni A B C-Č D-Ď E F G H I J K L M N-Ň O P Q R-Ř S-Š T-Ť U V W X Y Z-Ž 

Nebo vyhledat podle příjmení autora:   

Nalezené výsledky pro: C


Mario Candeias  (příspěvků: 1)
O autorovi: Mario Candeias, politický ekonom, ředitel Institutu pro kritické sociální analýzy Nadace Rosy Luxemburgové, Berlín.

 
Aksel V. Carlsen Author (příspěvků: 1)
O autorovi:

 
Andrea Cerqueirová  (příspěvků: 7)
O autorovi: Andrea Cerqueirová je novinářka publikující v několika tištěných periodicích i na internetových portálech. V textech se zaměřuje především na sociální a pražskou komunální politiku. Je autorkou mnoha (nejen) lifestylových rozhovorů, publikace Pinochetovy šavle nebo knihy Politická kuchařka.

 
Eduard Chmelár  (příspěvků: 5)
O autorovi: Eduard Chmelár je slovenský politický analytik.

 
Igor Cibula Author (příspěvků: 1)
O autorovi:

 
Václav Cílek  (příspěvků: 1)
O autorovi: RNDr. Václav Cílek, CSc. je geolog, klimatolog, spisovatel, esejista, filosof a popularizátor vědy.

 
Lubomír Civín  (příspěvků: 17)
O autorovi: Doc.Ing. Lubomír Civín, CSc., MBA. Ekonom, absolvent VŠE, specializace zahraniční obchod v Bratislavě a Hochschule St. Gallen ve Švýcarsku. Řadu let v minulosti, ale i v současnosti působil v akademické sféře na několika veřejných i soukromých vysokých školách v ČR i v zahraničí jako docent oboru světová ekonomika. Zabýval se i praktickou ekonomikou jako ekonomický poradce v projektech pro mezinárodní instituce (Světová banka, Evropská komise, Program Phare), později ve vrcholných řídících funkcích podnikatelských subjektů působících v oblasti mezinárodních financí ve střední Evropě.

 
Nalezeno autorů: 7.