Seznam autorů

Všichni A B C-Č D-Ď E F G H I J K L M N-Ň O P Q R-Ř S-Š T-Ť U V W X Y Z-Ž 

Nebo vyhledat podle příjmení autora:   

Nalezené výsledky pro: R


Gavin Rae  (příspěvků: 1)
O autorovi: Gavin Rae je britský a v Polsku působící sociolog, který se ve svém výzkumu věnuje dlouhodobě politické a sociální transformaci Polska po roce 1989. K jeho pracím patří knihy Poland's Return to Capitalism: From the Socialist Bloc to the European Union a Public Capital: The Commodification of Poland's Welfare State.

 
Redakce Rebuildsyria.cz Author (příspěvků: 3)
O autorovi:

 
Marek Řezanka  (příspěvků: 10)
O autorovi: Marek Řezanka vystudoval demografii (Mgr.) a dlouhodobě se věnuje publicistice. Přispíval svými komentáři na Britské listy, do Literárních novin, Kulturních novin a dalších. K jeho dalším zájmům patří poezie. Marek Řezanka vydal několik básnických sbírek. K nim patří zejména sbírky Otisky, Děti objevují svět, Procházky po Jelení, Balady o době na hlavu ad.

 
Vladimír Rott  (příspěvků: 1)
O autorovi: Vladimír Rott žije, a občas 🙂 pracuje, v Curychu, Bonnu, předtím i v Berlíně a Praze, za mlada krátce v Londýně. Pozoruje a podporuje snahy o více demokracie, o účast lidí na jejich společných věcech, zejména v EUropě, jak staré tak nové. V současné době připravuje mj. projekt "Participation labs / Participative systems", který spojuje praxi, život lidí s aplikovanou, komparativní (užitou, srovnávací) vědou, tak jak se to naučil v teamové práci na nejrůznějších poměrně náročných projektech, i díky studiu a postgraduálu na curyšské ETH.

 
Vít Rouč Author (příspěvků: 1)
O autorovi:

 
Karel Růžička  (příspěvků: 4)
O autorovi: Karel Růžička je novinář. V současnosti pracuje jako řidič tramvaje.

 
Irena Ryšánková  (příspěvků: 1)
O autorovi: Irena Ryšánková je česká novinářka, překladatelka a tlumočnice.

 
Nalezeno autorů: 7.