Seznam autorů

Všichni A B C-Č D-Ď E F G H I J K L M N-Ň O P Q R-Ř S-Š T-Ť U V W X Y Z-Ž 

Nebo vyhledat podle příjmení autora:   

Nalezené výsledky pro: Všichni


Lubomír Civín  (příspěvků: 17)
O autorovi: Doc.Ing. Lubomír Civín, CSc., MBA. Ekonom, absolvent VŠE, specializace zahraniční obchod v Bratislavě a Hochschule St. Gallen ve Švýcarsku. Řadu let v minulosti, ale i v současnosti působil v akademické sféře na několika veřejných i soukromých vysokých školách v ČR i v zahraničí jako docent oboru světová ekonomika. Zabýval se i praktickou ekonomikou jako ekonomický poradce v projektech pro mezinárodní instituce (Světová banka, Evropská komise, Program Phare), později ve vrcholných řídících funkcích podnikatelských subjektů působících v oblasti mezinárodních financí ve střední Evropě.

 
Tomáš Daněk Author (příspěvků: 2)
O autorovi:

 
Milan Daniel  (příspěvků: 60)
O autorovi: Milan Daniel je bývalý politický vězeň Husákova režimu. Po r. 1989 krátce vedl okresní noviny, poté jako komentátor publikoval v řadě periodik, mj. Lidových a Hospodářských novinách a v Právu. V r. 1998 založil a třináct let vedl občanské sdružení Most pro lidská práva, jehož cílem byla pomoc zejména těm cizincům, kteří znamenají přínos pro ČR. Je v důchodu, žije v Chrudimi.

 
Terezie Daňková Author (příspěvků: 4)
O autorovi:

 
Vladimír Diviš  (příspěvků: 1)
O autorovi: PhDr. Vladimir Diviš je publicista.

 
Zbyněk Dubský  (příspěvků: 1)
O autorovi: Ing. Zbyněk Dubský, Ph.D. se zaměřuje na vývoj evropského prostoru, bezpečnostní a politickou dimenzi integračního procesu a preventivní diplomacii. Je autorem řady odborných článků a kapitol v monografii. Přednáší na několika pražských vysokých školách.

 
Ľubo Dzurák  (příspěvků: 1)
O autorovi: Ľubomír Dzurák je bývalý poslanec Národní rady Slovenské republiky za Stranu demokratické levice.

 
Josef Eigner Author (příspěvků: 3)
O autorovi:

 
Paul Elek Author (příspěvků: 2)
O autorovi:

 
Jan Ernest Author (příspěvků: 5)
O autorovi:

 
Branislav Fábry Author (příspěvků: 50)
O autorovi:

 
Martin Fassmann Author (příspěvků: 3)
O autorovi:

 
Michal Frič Author (příspěvků: 1)
O autorovi:

 
Jozef B. Ftorek  (příspěvků: 16)
O autorovi: Jozef B. Ftorek je autorem několika publikací věnovaných politické komunikaci a ovlivňování. Vystudoval žurnalistiku a masovou komunikaci na FSV UK v Praze a také na New York University v USA v oboru mediální ekologie.

 
Georg Fülberth Author (příspěvků: 1)
O autorovi:

 
Pavel Gavlas Author (příspěvků: 11)
O autorovi:

 
Angelina Giannopoulou Author (příspěvků: 1)
O autorovi:

 
Haris Golemis  (příspěvků: 2)
O autorovi: Vědecký a strategický poradce transform!europe. Bývalý ředitel Institutu Nicose Poulantzase, Řecko (2000 – 2017); od mládí dlouholetý funkcionář radikálně levicových stran a komunistického hnutí v Řecku, byl členem politického sekretariátu a naposled člen ústředního výboru SYRIZA. Povoláním ekonom, působil v Řecké národní bance, nyní v důchodu.

 
Alexandra Gorodecká  (příspěvků: 1)
O autorovi: Mgr. Bc. Alexandra Gorodecká, M.A. je anglistka a nederlandistka; odborné zájmy: germánské jazyky, postkoloniální kritika, překlad a tlumočnictví, politické vědy.

 
Joseph Grim Feinberg  (příspěvků: 1)
O autorovi: Joseph Grim Feinberg, M.A., Ph.D. je vědeckým pracovníkem Filosofického ústavu AV ČR. K jeho oblastem zájmu patří politická teorie; kritická sociální teorie a estetika a politika.

 
Jiří Guth Author (příspěvků: 4)
O autorovi:

 
Ivan Haluška  (příspěvků: 2)
O autorovi: Ivan Haluška je generální ředitel Expertízního a edukačního institutu, který je znaleckou organizaci a organizací oprávněnou Ministerstvem školství a vědy Slovenské republiky na výzkum a vývoj.

 
Michael Hauser  (příspěvků: 7)
O autorovi: Doc. Mgr. Michael Hauser, Ph.D. je filosof, překladatel a pedagog.

 
Ivan Hoffman Author (příspěvků: 1)
O autorovi:

 
Ladislav Hohoš  (příspěvků: 11)
O autorovi: Ladislav Hohoš je slovenský filosof a futurolog. Působil na FiF Univerzity Komenského v Bratislavě. Dnes externě spolupracuje s Centrem globálních studií při Flú. Věnuje se tématům z oblasti sociální a politické filosofie a také technologické změně.

 
Nalezeno autorů: 50.
Prev   Next