Seznam autorů

Všichni A B C-Č D-Ď E F G H I J K L M N-Ň O P Q R-Ř S-Š T-Ť U V W X Y Z-Ž 

Nebo vyhledat podle příjmení autora:   

Nalezené výsledky pro: Všichni


Ľubo Dzurák  (příspěvků: 1)
O autorovi: Ľubomír Dzurák je bývalý poslanec Národní rady Slovenské republiky za Stranu demokratické levice.

 
Josef Eigner Author (příspěvků: 3)
O autorovi:

 
Paul Elek Author (příspěvků: 1)
O autorovi:

 
Branislav Fábry Author (příspěvků: 20)
O autorovi:

 
Martin Fassmann Author (příspěvků: 3)
O autorovi:

 
Michal Frič Author (příspěvků: 1)
O autorovi:

 
Jozef B. Ftorek  (příspěvků: 12)
O autorovi: Jozef B. Ftorek je autorem několika publikací věnovaných politické komunikaci a ovlivňování. Vystudoval žurnalistiku a masovou komunikaci na FSV UK v Praze a také na New York University v USA v oboru mediální ekologie.

 
Georg Fülberth Author (příspěvků: 1)
O autorovi:

 
Pavel Gavlas Author (příspěvků: 7)
O autorovi:

 
Haris Golemis  (příspěvků: 1)
O autorovi: Vědecký a strategický poradce transform!europe. Bývalý ředitel Institutu Nicose Poulantzase, Řecko (2000 – 2017); od mládí dlouholetý funkcionář radikálně levicových stran a komunistického hnutí v Řecku, byl členem politického sekretariátu a naposled člen ústředního výboru SYRIZA. Povoláním ekonom, působil v Řecké národní bance, nyní v důchodu.

 
Alexandra Gorodecká  (příspěvků: 1)
O autorovi: Mgr. Bc. Alexandra Gorodecká, M.A. je anglistka a nederlandistka; odborné zájmy: germánské jazyky, postkoloniální kritika, překlad a tlumočnictví, politické vědy.

 
Joseph Grim Feinberg  (příspěvků: 1)
O autorovi: Joseph Grim Feinberg, M.A., Ph.D. je vědeckým pracovníkem Filosofického ústavu AV ČR. K jeho oblastem zájmu patří politická teorie; kritická sociální teorie a estetika a politika.

 
Jiří Guth Author (příspěvků: 4)
O autorovi:

 
Ivan Haluška  (příspěvků: 2)
O autorovi: Ivan Haluška je generální ředitel Expertízního a edukačního institutu, který je znaleckou organizaci a organizací oprávněnou Ministerstvem školství a vědy Slovenské republiky na výzkum a vývoj.

 
Michael Hauser  (příspěvků: 2)
O autorovi: Doc. Mgr. Michael Hauser, Ph.D. je filosof, překladatel a pedagog.

 
Ladislav Hohoš  (příspěvků: 10)
O autorovi: Ladislav Hohoš je slovenský filosof a futurolog. Působil na FiF Univerzity Komenského v Bratislavě. Dnes externě spolupracuje s Centrem globálních studií při Flú. Věnuje se tématům z oblasti sociální a politické filosofie a také technologické změně.

 
Ján Puchovský st. Ján Puchovský ml.  (příspěvků: 2)
O autorovi: Ing. Ján Puchovský, publicista, bývalý spravodajca ČST pre Latinskú Ameriku a JUDr. Ján Puchovský, PhD., právny historik, špecialista na Latinskú Ameriku a Španielsko

 
Jaromír Janda Author (příspěvků: 1)
O autorovi:

 
Pavel Janíčko  (příspěvků: 24)
O autorovi: Doc. Ing. Pavel Janíčko, CSc. je ekonom a působí jako ekonomický expert ČMKOS.

 
František Jonáš Author (příspěvků: 1)
O autorovi:

 
Jan Kavan  (příspěvků: 8)
O autorovi: Jan Kavan je bývalý český ministr zahraničí (1998-2002) a předseda Valného shromáždění OSN (2002-2003). Působil také jako senátor Parlamentu ČR (1996-2000) a poslanec Parlamentu ČR (2002-2006). V obou případech byl zvolen za českou sociální demokracii.

 
Rosemary Kavanová Author (příspěvků: 1)
O autorovi:

 
Jan Keller  (příspěvků: 10)
O autorovi: Jan Keller je profesorem sociologie a v současné době poslancem Evropského parlamentu za Českou republiku. Vystudoval sociologii a historii. Je autorem několika vysokoškolských učebnic a popularizačních knih. Dlouhodobě také působí jako publicista. K nejvýznamnějším pracím Jana Kellera patří Tři sociální světy (2011), Posvícení bezdomovců (2013) nebo Odsouzeni k modernitě (2015).

 
Mikuláš Kočan Author (příspěvků: 1)
O autorovi:

 
Vladimír Kolman  (příspěvků: 8)
O autorovi: Ing. Vladimír Kolman, PhD., MBA je český ekonom. Vystudoval VŠE (obory ekonomika průmyslu a finance), Jižní metodistickou univerzitu v Texasu (postgraduální studium bankovnictví) a titul MBA obdržel na Shefield Hallam University. Pracoval mimo jiné v Komerční bance a také v České národní bance, a to na několika pozicích. Působí jako vysokoškolský učitel Bankovním institutu.

 
Nalezeno autorů: 51.
Prev   Next