Ilona Švihlíková: Týden podle !Argumentu 14: Miliardáři a demokracie: korupce a podkopávání systému

Podcast: Je tu další díl komentovaného přehledu světového a českého dění od Ilony Švihlíkové. Které události hýbaly uplynulým týdnem ve světě i doma?

Milé čtenářky a milí čtenáři,

podcasty se staly už nedílnou součástí našeho obsahu. Vznikají stále svépomocí – s nulovými náklady za odborné služby. Přesto jsou výsledkem naší práce a věnujeme jim čas i péči. Pokud nás chcete v této aktivitě a v celé naší práci podpořit, tak to lze učinit formou dobrovolného předplatného. Předplatné nám pomáhá udržet se nad vodou, ale také se dál rozvíjet. Umožňuje nám také nabízet bezplatný obsah, a to navzdory současnému trendu placeného vstupu. Vaše pomoc je velmi důležitá pro existenci časopisu. Děkujeme, že jste solidární.

V dnešním podcastu…

Témata dnešního vydání komentovaného přehled Ilony Švihlíkové jsou (jako vždy!) bohatá: od updatu ohledně situace kolem pandemie, přes význam blokády Suezského kanálu až po zvyšování napětí ve světě nebo změny v geopolitice Eurasie… Z Česka uslyšíme komentáře nejen k úmrtní miliardáře Kellnera, k dostavbě Dukovan a opoziční politice, ke směřování KSČM a k mnohému dalšímu. Více v podcastu.

Příjemný poslech a podcast najdete i na YouTube (zde).

Odkaz:

ZDE

Dočetli jste jeden z našich článků? Nezapomínejte, prosíme, na dobrovolné předplatné, které je příspěvkem k další nezávislosti a na fungování !Argumentu a také investicí do jeho budoucnosti. Více o financování zdola se dozvíte zde.