Daně 2023!

Vážení čtenáři-přispěvatelé,

Argument OVIA, z.s. v těchto dnech připravuje potvrzení o daru pro daňové účely. Prosíme, pokud máte zájem o toto potvrzení, abyste se nám ozvali  na novou adresu potvrzeniargument(ad)gmail.com. Uveďte, prosíme, základní údaje o Vaší platbě či platbách (datum poukázání, číslo účtu  jméno atp.) k jejich identifikaci a Vaší poštovní adresu, na kterou potvrzení pošleme. Vystavujeme hlavně skanové kopie, které zašleme elektronicky.

Od konce roku 2020 jsme jenom pro tyto účely vydávání potvrzení zřídili tento nový email určený pro administraci darů. Prosíme, nepiště na redakční mail, který je dlouhodobě zaspamovaný a důležitá pošta se v něm může lehko ztratit.

Potvrzení vydáme nejpozději do 15. března 2024, protože na jejich vyřízení potřebujeme časovou rezervu (obvykle je nejde vydat do 24 hodin, počítejte s cca 3 dny). V případě, že potvrzení potřebujete dříve, neváhejte nám o tom napsat. V případě, že Vám vyhovuje námi navržená doba, budeme s tím tak počítat. I když s největší pravděpodobností všechna potvrzení pošleme mnohem dříve (zvláště v případě skanů).

Prosíme, mějte s námi trpělivost, na všechny požadavky postupně odpovíme, nicméně nemáme kamennou redakci a na práci je nás málo. S potvrzením můžete počítat, tj. uděláme vše proto, aby jste ho do doby podání daňového přiznání dostali.

Dary poskytnuté během roku 2024 Vám potvrdíme po uzavření daňového roku, tj. na začátku roku 2025.

Děkujeme za Vaši podporu!