Ilona Švihlíková: Týden podle !Argumentu 31: Rok 68: Dnešní režim pracuje s tanky a ne s myšlenkami

Podcast: Ilona Švihlíková se ohlíží za událostmi minulého týdne v Česku i v zahraničí. Dnes o událostech v Bělorusku, českém chaosu kolem roušek, o důležitých ekonomických tématech a také o roce 68…

Milé čtenářky a milí čtenáři,

podcasty se staly už nedílnou součástí našeho obsahu. Vznikají stále svépomocí – s nulovými náklady za odborné služby. Přesto jsou výsledkem naší práce a věnujeme jim čas i péči. Pokud nás chcete v této aktivitě a v celé naší práci podpořit, tak to lze učinit formou dobrovolného předplatného. Předplatné nám pomáhá udržet se nad vodou, ale také se dál rozvíjet. Umožňuje nám také nabízet bezplatný obsah, a to navzdory současnému trendu placeného vstupu. Vaše pomoc je velmi důležitá pro existenci časopisu. Děkujeme, že jste solidární.

V dnešním podcastu…

Také dnešní podcast nabídne komentovaný přehled toho nejdůležitejšího za uplynulý týden. Nechybí vývoj v Bělorusku, volby v USA nebo to, jak covidový “update”. Ohlédneme se za připomínkami roku 68, za chaotickými kroky české vlády ve vztahu k rouškám a nebudou chybět ani důležitá ekonomická témata jako je superhrubá mzda nebo rouškovné pro seniory…Zjistíte, kdo je lůzrem a kdo borcem týdne a dozvíte se ještě mnohem víc o celé řadě dalších událostí a témat.

Příjemný poslech! Na Youtube zde.

 

Dočetli jste jeden z našich článků? Nezapomínejte, prosíme, na dobrovolné předplatné, které je příspěvkem k další nezávislosti a na fungování !Argumentu a také investicí do jeho budoucnosti. Více o financování zdola se dozvíte zde.