Ilona Švihlíková: Týden podle !Argumentu 17: Zařízneme českou ekonomiku?

Podcast: Ilona Švihlíková se ohlíží za děním uplynulého týdne v zahraničí a také v Česku. Tentokrát mimo jiné hovoří o kapacitách státu v krizi, o hledání řešení a hlavních překážkách. 

Milé čtenářky a milí čtenáři,

nově nabízíme nový a doplňující formát našeho obsahu – podcasty. Prosíme, berte zatím naše podcasty s rezervou. Vznikají svépomocí – s nulovými náklady za odborné služby. Pokud nás chcete v této aktivitě podpořit, tak to lze učinit formou dobrovolného předplatného. Předplatné nám pomáhá udržet se nad vodou, ale také se dál rozvíjet. Umožňuje nám také nabízet bezplatný obsah, a to navzdory současnému trendu placeného vstupu. Vaše pomoc je velmi důležitá pro existenci časopisu. Děkujeme, že jste solidární.

Co Vám nemělo za poslední týden ujít?

Vedle událostí v USA, na ropném trhu, v Brazílii  nebo v Rusku a v Německu, které se více či méně týkají samotné pandemie nebo jejích ekonomických a politických důsledků, bude tématem podcastu budoucnost české ekonomiky. Jak řešit nastávající krizi, jak definovat strategické firmy, jak se postavit problému nezaměstanosti v Česku apod? Zkrátka to, zda českou ekonomiku v krizi zařízneme, nebo úspěšně zreformujeme.  Ani tento týden nechybí kategorie borec a lůzr týdne.

Příjemný poslech!

Dočetli jste jeden z našich článků? Nezapomínejte, prosíme, na dobrovolné předplatné, které je příspěvkem k další nezávislosti a na fungování !Argumentu a také investicí do jeho budoucnosti. Více o financování zdola se dozvíte zde.