Ilona Švihlíková: Týden podle !Argumentu 43: Nevlastníš, nerozhoduješ!

Podcast: Ilona Švihlíková se ohlíží za událostmi minulého týdne v Česku i v zahraničí. Tentokrát například o tom, jak je to s ochranou vnějších hranic EU, proč Franz Kafka stále žije, jakou budoucnost má ČSSD a proč dnes platí, že když nevlastníš, tak o ničem nerozhoduješ.

Milé čtenářky a milí čtenáři,

podcasty se staly už nedílnou součástí našeho obsahu. Vznikají stále svépomocí – s nulovými náklady za odborné služby. Přesto jsou výsledkem naší práce a věnujeme jim čas i péči. Pokud nás chcete v této aktivitě a v celé naší práci podpořit, tak to lze učinit formou dobrovolného předplatného. Předplatné nám pomáhá udržet se nad vodou, ale také se dál rozvíjet. Umožňuje nám také nabízet bezplatný obsah, a to navzdory současnému trendu placeného vstupu. Vaše pomoc je velmi důležitá pro existenci časopisu. Děkujeme, že jste solidární.

V dnešním podcastu…

V dnešním podcastovém komentáři Ilony Švihlíkové uslyšíte přehled důležitých témat ze zahraničí i z české politiky. Namátkou vybereme třeba situaci v Náhorním Karabachu či „dojezd“ amerických prezidentských voleb, rozvolňování v Česku, budoucnost ČSSD a vyhlídky české ekonomiky. Všechna témata uslyšíme v novém podcastu.

Příjemný poslech (také na Youtube).

 

 

 

Dočetli jste jeden z našich článků? Nezapomínejte, prosíme, na dobrovolné předplatné, které je příspěvkem k další nezávislosti a na fungování !Argumentu a také investicí do jeho budoucnosti. Více o financování zdola se dozvíte zde.