Oskar Krejčí: Reálná bezpečnost je dána vzájemnou závislostí, ne převahou jedné strany nad druhou

V pravidelném rozhovoru s politologem Oskarem Krejčím je hlavním tématem bezpečnost ve vztahu k otázkám jako je dostavba Dukovan, očkování Sputnik V, výdajů na armádu nebo americká politika v Pacifiku.

V dnešním rozhovoru mluvíme především o tématu bezpečnosti. Co je bezpečnost a jak souvisí s definicí národního zájmu. Jakou roli hraje bezpečnost v případě dostavby jaderné elektrárny Dukovany nebo v nákupech vakcíny Sputnik V? A jakou v případě veřejných investic a zakázek pro českou armádu? Co chystají Spojené státy v Pacifiku a proč by nás to mělo zajímat.

Více v podcastu  a také na kanálu Youtube (zde).

Podcasty a videa se staly už nedílnou součástí našeho obsahu. Vznikají stále svépomocí – s nulovými náklady za odborné služby. Přesto jsou výsledkem naší práce a věnujeme jim čas i péči. Pokud nás chcete v této aktivitě a v celé naší práci podpořit, tak to lze učinit formou dobrovolného předplatného. Předplatné nám pomáhá udržet se nad vodou, ale také se dál rozvíjet. Umožňuje nám také nabízet bezplatný obsah, a to navzdory současnému trendu placeného vstupu. Vaše pomoc je velmi důležitá pro existenci časopisu. Děkujeme, že jste solidární.

Dočetli jste jeden z našich článků? Nezapomínejte, prosíme, na dobrovolné předplatné, které je příspěvkem k další nezávislosti a na fungování !Argumentu a také investicí do jeho budoucnosti. Více o financování zdola se dozvíte zde.