Ilona Švihlíková: Týden podle !Argumentu 12: Kalousek prezidentem? Neštěstí nechodí po horách ale…

Podcast: Je tu další díl komentovaného přehledu světového a českého dění od Ilony Švihlíkové. Které události hýbaly uplynulým týdnem ve světě i doma?

Milé čtenářky a milí čtenáři,

podcasty se staly už nedílnou součástí našeho obsahu. Vznikají stále svépomocí – s nulovými náklady za odborné služby. Přesto jsou výsledkem naší práce a věnujeme jim čas i péči. Pokud nás chcete v této aktivitě a v celé naší práci podpořit, tak to lze učinit formou dobrovolného předplatného. Předplatné nám pomáhá udržet se nad vodou, ale také se dál rozvíjet. Umožňuje nám také nabízet bezplatný obsah, a to navzdory současnému trendu placeného vstupu. Vaše pomoc je velmi důležitá pro existenci časopisu. Děkujeme, že jste solidární.

V dnešním podcastu…

V dnešním pravidelném komentovaném přehledu toho hlavního za uplynulý týden od Ilony Švihlíkové uslyšíte třeba o katastrofálních výsledcích voleb v Německu pro konzervativce, o hluboké vládní krizi na Slovensku, o vakcínové police EU a nebo také o tom, jak americký prezident třikrát spadl a za jeden týden stihl našvat Rusko i Čínu.

V české politice byl uplynulý týden v duchu politického bizáru: šéfka TOP09 třeba vynalezla pojem “autonomní” protektorát a KSČM se rozhodla nechat rozhodovat o nouzovém stavu uživatele Facebooku. No a Miroslav Kalousek chce být asi příštím prezidentem…(a mnoho dalšího poslouchejte v podcastu). Na YouTube zde.

Dočetli jste jeden z našich článků? Nezapomínejte, prosíme, na dobrovolné předplatné, které je příspěvkem k další nezávislosti a na fungování !Argumentu a také investicí do jeho budoucnosti. Více o financování zdola se dozvíte zde.