!Argument nabízí pilotní verzi newsletteru na Substacku, dostaňte naše zprávy a komentáře přímo na email

Novinka: Od 18. září nabízíme možnost odběru našeho newsletteru pro všechny, kteří chtějí sledovat náš obsah prostřednictvím emailu. 

Vážené čtenářky a čtenáři,

změna je život a náš mediální projekt se snaží jít s dobou. Od poloviny září začínáme kromě obsahu na našem webu vydávat výběr našich textů na Substacku ve formě newsletteru.  Tento způsob publikování umožňuje získat výběr zpráv a komentářů přímo do emailu.

K tomu, abyste mohli tuto službu využívat, stačí přihlásit se k odběru (subscribe) newsletteru. Substack !Argumentu najdete ZDE nebo níže. První díl Newsletteru je potom ZDE.

V daný moment se jedná o pilotní projekt, jehož výsledky vyhodnotíme.

Počítáme s tím, že newsletter se bude objevovat pravidelně, nicméně s různou frekvencí v závislosti na našich časových možnostech a především na zájmu. Jeho příprava je bonusem a nepočítáme s tím, že by obsah na Substacku zcela nahradil náš obsah na webu. Všechny články se tedy budou vždy primárně objevovat na našem webu. Zde také najdete většinu komentářů a analýz od našich autorek a autorů.  Nicméně počítáme také s tím, že budeme reagovat na Váš zájem. Pokud bude, je možné Substack dál rozvíjet paralelně s naším webem.

Také obsah na Substacku připravujeme díky podpoře našich předplatitelů. Pomůže nám, pokud nás v naší každodenní práci, kterou vydávání našeho časopisu představuje, podpoříte. Děkujeme.

 

Dočetli jste jeden z našich článků? Nezapomínejte, prosíme, na dobrovolné předplatné, které je příspěvkem k další nezávislosti a na fungování !Argumentu a také investicí do jeho budoucnosti. Více o financování zdola se dozvíte zde.