Ilona Švihlíková: Týden podle !Argumentu 15: Brajgl kolem ČT a liberální pláč nad Petříčkem

Podcast: Je tu další díl komentovaného přehledu světového a českého dění od Ilony Švihlíkové. Které události hýbaly uplynulým týdnem ve světě i doma?

Milé čtenářky a milí čtenáři,

podcasty se staly už nedílnou součástí našeho obsahu. Vznikají stále svépomocí – s nulovými náklady za odborné služby. Přesto jsou výsledkem naší práce a věnujeme jim čas i péči. Pokud nás chcete v této aktivitě a v celé naší práci podpořit, tak to lze učinit formou dobrovolného předplatného. Předplatné nám pomáhá udržet se nad vodou, ale také se dál rozvíjet. Umožňuje nám také nabízet bezplatný obsah, a to navzdory současnému trendu placeného vstupu. Vaše pomoc je velmi důležitá pro existenci časopisu. Děkujeme, že jste solidární.

V dnešním podcastu…

…uslyšíte komentované dění uplynulého týdne v zahraničí i v Česku, počínaje volbami v Bulharsku a konče novým napětím na východě Ukrajiny. Z českých témat – personální změny ve vládě, sjezd ČSSD, kovidový update nebo brajgl kolem České televize. Více si poslechněte v podcastu.

Poslechněte si nový podcast zde nebo na našem kanálu Youtube (zde).

Dočetli jste jeden z našich článků? Nezapomínejte, prosíme, na dobrovolné předplatné, které je příspěvkem k další nezávislosti a na fungování !Argumentu a také investicí do jeho budoucnosti. Více o financování zdola se dozvíte zde.