Ilona Švihlíková: Týden podle !Argumentu 38: Vláda a lockdown? Ekonomika se zavře sama!

Podcast: Ilona Švihlíková se ohlíží za událostmi minulého týdne v Česku i v zahraničí. Tentokrát třeba o tom, jestli má vláda v kontextu pandemie opravdu po ruce výběr mezi zavřít, či nezavřít ekonomiku?

Milé čtenářky a milí čtenáři,

podcasty se staly už nedílnou součástí našeho obsahu. Vznikají stále svépomocí – s nulovými náklady za odborné služby. Přesto jsou výsledkem naší práce a věnujeme jim čas i péči. Pokud nás chcete v této aktivitě a v celé naší práci podpořit, tak to lze učinit formou dobrovolného předplatného. Předplatné nám pomáhá udržet se nad vodou, ale také se dál rozvíjet. Umožňuje nám také nabízet bezplatný obsah, a to navzdory současnému trendu placeného vstupu. Vaše pomoc je velmi důležitá pro existenci časopisu. Děkujeme, že jste solidární.

V dnešním podcastu…

Covid-19 není jediným tématem komentovaného přehledu týdenních událostí Ilony Švihlíkové. Nechybí události ze světa (Náhorní Karabach, prezidentské volby v USA nebo Brexit) a přehled českých událostí, které se netýkají rozhodně jenom epidemiologické situace v zemi. Zazní téma krajských a senátních voleb a jejich výsledků, ale také důležité ekonomické otázky, například využití 180 miliard v Národním fondu obnovy nebo parametry českého kurzerbaitu. Vedle borce a lůzra týdne uslyšíte i tipy na to, jak si zachovat duševní rovnováhu v těžkých časech (viz dva odkazy pod dnešním podcastem).

Příjemný poslech! (Na YoutuTube ZDE!)

P.S. Dva Iloniny tipy:

ZDEZDE

Dočetli jste jeden z našich článků? Nezapomínejte, prosíme, na dobrovolné předplatné, které je příspěvkem k další nezávislosti a na fungování !Argumentu a také investicí do jeho budoucnosti. Více o financování zdola se dozvíte zde.