llona Švihlíková: Týden podle !Argumentu 46: Rozklad státu v přímém přenosu pokračuje

Podcast: Ilona Švihlíková se ohlíží za událostmi minulého týdne v Česku i v zahraničí. V dnešním díle uslyšíte nejen o tom, co Biden bude znamenat pro mezinárodní vztahy, ale i o rozvolňování v Česku a o pomalém rozkladu českého státu.

Milé čtenářky a milí čtenáři,

podcasty se staly už nedílnou součástí našeho obsahu. Vznikají stále svépomocí – s nulovými náklady za odborné služby. Přesto jsou výsledkem naší práce a věnujeme jim čas i péči. Pokud nás chcete v této aktivitě a v celé naší práci podpořit, tak to lze učinit formou dobrovolného předplatného. Předplatné nám pomáhá udržet se nad vodou, ale také se dál rozvíjet. Umožňuje nám také nabízet bezplatný obsah, a to navzdory současnému trendu placeného vstupu. Vaše pomoc je velmi důležitá pro existenci časopisu. Děkujeme, že jste solidární.

V dnešním podcastu…

V dnešním pravidelném a komentovaném přehledu událostí za poslední týden uslyšíte třeba o tom, co bude nejspíš znamenat zvolení Joe Bidena prezidentem USA pro mezinárodní vztahy podle světových komentátorů (a podle EU). Z českých témat nechybí některé události minulého týdne, včetně rozvolňování, nápadů vlády (ze kterých zase vycouvala) či otázníky nad daňovým “gulášem”, který se právě “vaří” pro českého daňového poplatníka. Více v podcastu!

Příjemný poslech! (Také na Youtube)

Dočetli jste jeden z našich článků? Nezapomínejte, prosíme, na dobrovolné předplatné, které je příspěvkem k další nezávislosti a na fungování !Argumentu a také investicí do jeho budoucnosti. Více o financování zdola se dozvíte zde.