Ilona Švihlíková: Týden podle !Argumentu 13: Kdopak v Česku dostává státní záruky?

Podcast: Je tu další díl komentovaného přehledu světového a českého dění od Ilony Švihlíkové. Které události hýbaly uplynulým týdnem ve světě i doma?

Milé čtenářky a milí čtenáři,

podcasty se staly už nedílnou součástí našeho obsahu. Vznikají stále svépomocí – s nulovými náklady za odborné služby. Přesto jsou výsledkem naší práce a věnujeme jim čas i péči. Pokud nás chcete v této aktivitě a v celé naší práci podpořit, tak to lze učinit formou dobrovolného předplatného. Předplatné nám pomáhá udržet se nad vodou, ale také se dál rozvíjet. Umožňuje nám také nabízet bezplatný obsah, a to navzdory současnému trendu placeného vstupu. Vaše pomoc je velmi důležitá pro existenci časopisu. Děkujeme, že jste solidární.

V dnešním podcastu…

…Vás čeká další dávka komentovaného zpravodajství ze zahraničí, od Suezu přes Brazílii třeba až do Ruska a zpátky – uslyšíte informace, které jsou podstatné a často je nikde nenajdete. Z českých luhů a hájů se bohužel nedá obejít covidová situace, rostoucí počet zemřelých v souvislosti s nemocí, boje o nouzový stav, nápady jako evropská národnost nebo také to, kdože v Česku dostává státní záruky – a mnohem více k poslechu.

Dobrý poslech! Také na YouTube zde.

Dočetli jste jeden z našich článků? Nezapomínejte, prosíme, na dobrovolné předplatné, které je příspěvkem k další nezávislosti a na fungování !Argumentu a také investicí do jeho budoucnosti. Více o financování zdola se dozvíte zde.