Ilona Švihlíková: Drahé energie jsou pro českou ekonomiku likvidační. Jak na zelenou tranzici?

Podcast: Nestabilita energetické soustavy a špatná politická rozhodnutí EU se drasticky podepíší na životní úrovni lidí a zlikvidují evropskou i českou průmyslovou základnu. Jak dál?

Kde jsou příčiny současné nestability v energetické soustavě? Proč jsou drahé energie pro české hospodářství likvidační? Jak dosáhnout udržitelnosti při zelené tranzici? A proč je evropská verze zelené tranzice katastrofální? Na tyto a další otázky odpovídá nový podcast Ilony Švihlíkové.

Nový podcast najdete na našem kanálu ZDE!

Podcasty najdete také na Spotify a na Anchoru i Soundcloudu!

Milé čtenářky a milí čtenáři,

naše podcasty vznikají stále svépomocí s nulovými náklady za odborné služby. Na jejich profesionalizaci nám nestačí finanční prostředky. Přesto jsou výsledkem naší práce a věnujeme jim čas i péči. Pokud nás chcete v této aktivitě a v celé naší práci podpořit, tak to lze učinit formou dobrovolného předplatného. Předplatné nám pomáhá udržet se nad vodou, ale také se dál rozvíjet. Umožňuje nám také nabízet bezplatný obsah, a to navzdory současnému trendu placeného vstupu. Vaše pomoc je velmi důležitá pro existenci časopisu. Děkujeme, že jste solidární.

 

Dočetli jste jeden z našich článků? Nezapomínejte, prosíme, na dobrovolné předplatné, které je příspěvkem k další nezávislosti a na fungování !Argumentu a také investicí do jeho budoucnosti. Více o financování zdola se dozvíte zde.