Ilona Švihlíková: Týden podle !A21: Vítejte v ČR, v zoufalé periferii, kde se za 30 let nic nezměnilo aneb “Žijeme si nad poměry” a další déjà vu

Podcast Týden podle !Argumentu nabízí pravidelně komentovaný přehled událostí a zpráv od Ilony Švihlíkové.

Milé čtenářky a milí čtenáři,

naše podcasty vznikají stále svépomocí s nulovými náklady za odborné služby. Na jejich profesionalizaci nám nestačí finanční prostředky. Přesto jsou výsledkem naší práce a věnujeme jim čas i péči. Pokud nás chcete v této aktivitě a v celé naší práci podpořit, tak to lze učinit formou dobrovolného předplatného. Předplatné nám pomáhá udržet se nad vodou, ale také se dál rozvíjet. Umožňuje nám také nabízet bezplatný obsah, a to navzdory současnému trendu placeného vstupu. Vaše pomoc je velmi důležitá pro existenci časopisu. Děkujeme, že jste solidární.

V dnešním podcastu…

vás čeká jako vždy komentovaný přehled aktuálního dění v zahraničí a Česku za uplynulý týden, který připravuje Ilona Švihlíková. Co by vám nemělo uniknout z našeho zpravodajství nebo z české politiky uslyšíte v dnešním podcastu na kanále YouTube (z technických důvodů nemůžeme dnes poskytnout obsah i na dalších platformách – děkujeme za pochopení).

Dočetli jste jeden z našich článků? Nezapomínejte, prosíme, na dobrovolné předplatné, které je příspěvkem k další nezávislosti a na fungování !Argumentu a také investicí do jeho budoucnosti. Více o financování zdola se dozvíte zde.