Ilona Švihlíková: Obrovské oslabení veřejných financí a státu uprostřed krize. ANO se chystá na koalici s ODS

Mimořádně! Podcast Ilony Švihlíkové reaguje na přijatý daňový balíček à la Modrá šance, který bude mít dlouhodobé negativní hospodářské dopady a politické implikace pro příští volby.

Ilona Švihlíková hovoří v mimořádném podcastu o přijatém daňovém balíčku, který Česko vrací někdy do let vlád ODS a do krize let 2012-13. Vláda Andreje Babiše demoluje veřejné finance a oslabuje stát uprostřed bezprecedentní krize. Sociální demokracie a komunisté asistují. Na voliče se chystá další politická „šméčka“.

Více v podcastu (Na YouTube):

Milé čtenářky a milí čtenáři,

podcasty se staly už nedílnou součástí našeho obsahu. Vznikají stále svépomocí – s nulovými náklady za odborné služby. Přesto jsou výsledkem naší práce a věnujeme jim čas i péči. Pokud nás chcete v této aktivitě a v celé naší práci podpořit, tak to lze učinit formou dobrovolného předplatného. Předplatné nám pomáhá udržet se nad vodou, ale také se dál rozvíjet. Umožňuje nám také nabízet bezplatný obsah, a to navzdory současnému trendu placeného vstupu. Vaše pomoc je velmi důležitá pro existenci časopisu. Děkujeme, že jste solidární.

Dočetli jste jeden z našich článků? Nezapomínejte, prosíme, na dobrovolné předplatné, které je příspěvkem k další nezávislosti a na fungování !Argumentu a také investicí do jeho budoucnosti. Více o financování zdola se dozvíte zde.