Ilona Švihlíková: Týden podle !Argumentu 45: Podpora pro lidi s nízkými příjmy je v Česku směšná

Podcast: Ilona Švihlíková se ohlíží za událostmi minulého týdne v Česku i v zahraničí. Dnes třeba o tom, že česká daňová politika spíš připomíná turecký bazar i o tom, jak se na lidi s nízkými příjmy kašle, zatímco se pomáhá firmám…

Milé čtenářky a milí čtenáři,

podcasty se staly už nedílnou součástí našeho obsahu. Vznikají stále svépomocí – s nulovými náklady za odborné služby. Přesto jsou výsledkem naší práce a věnujeme jim čas i péči. Pokud nás chcete v této aktivitě a v celé naší práci podpořit, tak to lze učinit formou dobrovolného předplatného. Předplatné nám pomáhá udržet se nad vodou, ale také se dál rozvíjet. Umožňuje nám také nabízet bezplatný obsah, a to navzdory současnému trendu placeného vstupu. Vaše pomoc je velmi důležitá pro existenci časopisu. Děkujeme, že jste solidární.

V dnešním podcastu…

Mezi témata minulého týdne patřila povolební situace v USA, asijská obchodní dohoda RCPE a její důsledky nebo třeba dění ve Švédsku a v EU. Z domácích témat uslyšíte například o tom, jak se v českém případě „formuje“ daňová politika, o ekonomických plánech národní obnovy, “neaktivní” politice nezaměstnanosti, o vztazích v koalici a dalších tématech minulého týdne…více už v podcastu.

Příjemný poslech! (také na Youtube zde)

 

Dočetli jste jeden z našich článků? Nezapomínejte, prosíme, na dobrovolné předplatné, které je příspěvkem k další nezávislosti a na fungování !Argumentu a také investicí do jeho budoucnosti. Více o financování zdola se dozvíte zde.