llona Švihlíková: Týden podle !Argumentu 2: Česko, „best in covid“ s rekordním deficitem

Podcast: Je tu další díl komentovaného přehledu světového a českého dění od Ilony Švihlíkové. Které události hýbaly uplynulým týdnem ve světě i doma?

Milé čtenářky a milí čtenáři,

podcasty se staly už nedílnou součástí našeho obsahu. Vznikají stále svépomocí – s nulovými náklady za odborné služby. Přesto jsou výsledkem naší práce a věnujeme jim čas i péči. Pokud nás chcete v této aktivitě a v celé naší práci podpořit, tak to lze učinit formou dobrovolného předplatného. Předplatné nám pomáhá udržet se nad vodou, ale také se dál rozvíjet. Umožňuje nám také nabízet bezplatný obsah, a to navzdory současnému trendu placeného vstupu. Vaše pomoc je velmi důležitá pro existenci časopisu. Děkujeme, že jste solidární.

V dnešním podcastu…

V dnešním vydáním komentovaného přehledu Ilony Švihlíkové nechybí témata jako tříkrálové obsazení Kongresu v USA, vakcinace a politika EU (povolí nám EU ruskou vakcínu?), další nárůst nemocných v ČR i smutná statistika zemřelých, demonstrace proti vladním opatřením, rekordní deficit rozpočtu za rok 2020  nebo rychlá proměna strany Pirátů. Více se dozvíte v podcastu.

Dobrý poslech! (také na YouTube ZDE)

 

Dočetli jste jeden z našich článků? Nezapomínejte, prosíme, na dobrovolné předplatné, které je příspěvkem k další nezávislosti a na fungování !Argumentu a také investicí do jeho budoucnosti. Více o financování zdola se dozvíte zde.