Podcast pro Vás: Sanitární kordon

V novém vzdělávacím podcastu hovoří Veronika Sušová-Salminen o proměnách slova „sanitární kordon“, které se v poslední době vrátilo do našeho slovníku.

V nové sérií vzdělávacích podcastů „Podcast pro Vás“ se budeme periodicky vracet k nejrůznějším tématům, která utváří naši současnost a jejich porozumění se považuje za jaksi „samozřejmé“, což vede často k nepochopení nebo k jejich naplňování falešným či povrchním obsahem. Podcast pro Vás chce přístupnou formou orientovat všechny zájemce o hlubší informace. Stručně, jasně ale nikoliv zploštěle, na aktuální témata a v souladu s hlavní myšlenkou naší práce – orientovat lidi v dnešním světě, protože vědění je moc občana.

Seriál vzdělávacích podcastů vzniká v rámci naší činnosti, ve které plně závisíme na sdílení dobrovolné práce našich autorů, našich vlastních silách a času a na finanční podpoře přispěvatelů zdola. Děkujeme, že na dobrovolné předplatné podle vlastní úvahy nezapomínáte.

Začínáme podcastem Veroniky Sušové-Salminen na znova aktuální téma „sanitární kordon“.

Příjemný poslech!

 

Dočetli jste jeden z našich článků? Nezapomínejte, prosíme, na dobrovolné předplatné, které je příspěvkem k další nezávislosti a na fungování !Argumentu a také investicí do jeho budoucnosti. Více o financování zdola se dozvíte zde.